Hakkımızda

Isperia Davraz Otel

2008 yılında hizmet sunmaya başlayan otelimiz dünyanın birçok ülkesinden konuk ağırlamaktadır. Misafir memnuniyeti odaklı hizmet sunan otelimiz, gıda hijyenini ve yiyecek-içecek kalitesini uzman kurumların periyodik denetimiyle sağlamaktadır.

İsperia Davraz Otel, hizmet kalitesiyle kayak tutkunlarının vazgeçemeyeceği alternatifleri ile hizmetinizdedir.

Yerel bilgiler

  • Eğirdir ve Isparta'ya Türkiye'nin her köşesinden karayolu aracılığıyla ulaşmak mümkün. Şehirlerarası otobüsler İstanbul, Ankara ve İzmir'den Isparta'ya düzenli sefer yapmaktadır.
  • İstanbul-Isparta 617 km., Ankara-Isparta 426 km., İzmir-Isparta 394 km. ve Antalya-Isparta 126 km. Eğirdir'in Isparta'ya uzaklığının 30 km. kadar olduğu göz önüne alındığında Davraz Kayak Merkezine her iki merkezden de ulaşımın çok kolay olduğu görülmektedir. Isparta'dan Davraz Kayak Merkezi 26 km. uzaklıkta olup yaklaşık 20 dk. da ulaşılabilmektedir.
  • Antalya' ya günlük uçak seferleri bulunduğundan, Antalya'ya gelip araç kiralayarak veya otobüs ile 1.5-2 saatte Isparta' ya ulaşmak da akılcı bir seçenek.
  • Davraz Kayak Merkezine çıkacakların kendi araçlarıyla gitmeleri önerilmektedir. Ancak Isparta ve Eğirdir'den otomobil kiralayabileceğiniz gibi Taksi de tutabilirsiniz. Taksiler oldukça ekonomik.
  • Aracınızda mutlaka zincir bulundurun. Karayolları ekiplerince yol sürekli açık tutulmaktadır.Geriye size tabelaları takip etmek kalıyor.