AKTİVİTELER

Kayak tutkunlarını bekleyen, mükemmel kar kalitesi ve eşsiz parkurlarıyla Isperia Davraz Hotel kış sporlarını sınırsız bir şekilde yaşamanız için gerekli tüm alt yapısıyla sizlere hizmet vermektedir.

KAYAK

Kayağın tadını çıkarın...

Kış aktivitelerinin olmazsa olmazları arasında yer alan kayak en eski sporlardan biri. Zaman içinde birçok çeşitlemesi çıksa da ilk göz ağrısı olarak klasik Kayak hala en gözde ve seçkin sporlar arasında. Davraz’da bu heyecanı yaşamak, Toroslar’ın olağanüstü doğasına ve Eğirdir gölüne eşlik etmek bambaşka bir tecrübe.

Yaz ve kış fark etmeksizin kendine zaman ayıran maceraperestler için adrenalin tutkusu her şeyin ötesinde. Sıcak ve soğuk demeden daha önce denenmemişleri denemek ve yaşamak adına zaman yaratanlar, kayak aktivitelerine katılarak çok farklı heyecanlar yaşayabilir. Kar üzerinde board veya klasik kayak takımları kullanarak kayma deneyimini tatmak, hayatı dinamik ve eğlenceli yaşamak isteyenler için farklı bir deneyim olacak.

Kayak aktivitesi eğlenceli ve bir o kadarda adrenalin dolu bir spor. İyi bir kayak deneyimi için kısa bir eğitimden geçmeniz gerekiyor. Gerisi ise tamamen sizin yeteneklerinize kalıyor. Doğru ekipmanlar ve kıyafetler ise Kayak yapmanın en önemli ayağını oluşturuyor. 

Doğru ekipman ve Profesyonel kayak hocalarımız tarafından gruplara ve kişiye özel kayak dersleri verilmektedir.

Ders rezervasyonları ve ekipmanlar için otel resepsiyonundan, kayak odamızdan veya www.funparkisperia.com  adresinden kayıt yaptırabilirsiniz.